środa, 9 października 2019

Poziomu brak.

Poziom frustracji rośnie zarówno wśród "polityków" jak i zwykłych obywateli.
Niestety frustratami okazują się dalsi znajomi. Na przesłaną mi wczorajszą nocą łotsapem ulotkę wyborczą, odpowiedziałam znajomemu, że mi przykro, bo na festiwale teatralne do Bytowa mnie nie zaprasza, i już myślę, że nie ma mojego telefonu a tu nagle spamy wyborcze z cyklu, głosuj na mnie wysyła. Ciekawe czy dotrze.
Poza tym jego sławnej córce odpierdoliło i to jest kolejny powód, że ludzie nawet fajni pod wpływem bycia celebrytą, "gwiazdą" pożalsięboże dla gawiedzi, się zmiana wszystko i oni się zmieniają w coś bardzo rozczarowującego.
A wtedy ja, nie schlebiam, ja okazuję rozczarowanie i wręcz pogardę, ja nie rozumiem takiego postępowania, takiego chujowego stylu. nie popieram.
hej.

Ludzie, co z wami jest nie tak??
przyłazi takie coś do kogoś z wizytą, w upierdolonych gównem butach i nabrudzi, napierdoli tego gówna, bez powodu. No rozumiem, że gdyby to była reakcja, na czyjeś blogowe poglądy, skrajne, lewicowe, prawicowe, faszystowskie, to się można jakoś obruszyć ale wam już odpierdala kompletnie, żeby mieć pretensje i być agresywnym(!!!) na stwierdzenia typu
"wstawiłam kwiatki do domu".
To się trzeba leczyć, pojeby. tabletki brać różowe, niebieskie albo inne fioletowe, ja tam nie wiem,
się nie znam.
Albo kije brać i zapierdalać w pole o świcie, po ciemku i wywalać te frustracje z siebie.
a nie sympatycznych, kulturalnych ludzi atakować, BO MOŻNA.

Takajedna zapewne już dostała info wezwanie przedsądowe nawołujące do zwrotu kasy lub zapodzianych sprzętów.  Chciałabym zobaczyć reakcję. hehehe.



7 komentarzy:

  1. Teatru az sie gowno we mnie zagotowalo i polecialam do Kaliny sprawdzic co sie tam dzialo.
    Kryste nie dosc ze swolocz nie ma dwagi lub moze dwoch komorek mozgowych na stworzenie nicka, nie dosc ze obraza w najbardziej chamski sposob to na koniec pisze "pozdrawiam":))))
    To sie nazywa chamstwo z klasa!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. A w ogole to zerknij do mnie mysle, ze Cie zainteresuje moja nowa przygoda.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. chamstwo z klasa, ciekawe określenie Star))
      idę dziś do Ciebie

      Usuń
  3. Olej, olej, olej. Z gory i cieplym moczem, bo po co sie denerwowac?
    Ludziom sie nudzi, ludzie maja swoje frustracje, a ze w domu nie podskoczy, ani w pracy, to lazi po internetach i posrywa.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. masz rację i nawet mnie to nie wkurwia, ale napisac, że gnój i dewiant oraz pała zakuta i pojeb mogę, tez bezkarnie ;-)) to piszę he he

      Usuń
  4. Nie rozumiem tego...
    Po co ktoś marnuje na mnie czas?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. po co ktoś jest dupkiem i frustratem? pytasz?
      demokracja jednak zrobiła nam kuku i każdy uwierzył je jest mondry i wie.

      Usuń

nie musisz Czytaczu ale możesz ....